«فن داستان نویسی» در كتابخانه عمومی شهداي جنت شهر

کتاب «فن داستان نویسی»،  ترجمه ي محسن سليماني از انتشارات اميركبير از جمله کتاب هایی است که به علاقمندان به نویسندگی داستان، همواره پیشنهاد شده است که آن را در کنار سایر کتاب هایی که در این زمینه موجود است، مطالعه کنند. اداره کل تامین منابع نهاد کتابخانه های عمومی کشور نیز در راستای تقویت منابع کتابخانه ای و تشویق افراد علاقمند به داستان نویسی به نگارش داستان و آموزش نکات مفید در این زمینه به آنها، این کتاب را خریداری و برای کلیه ی کتابخانه های عمومی سراسر کشور ارسال کرده است.

 

در سایت مترجم کتاب در خصوص این کتاب می خوانیم: مجموعه آثار استادان داستان نويسي در آمريكا و انگليس يا در مجلات نويسندگي چاپ مي شود يا به شكل كتاب عرضه مي شود. البته اين كتاب ها و مقالات همه راهگشا نيستند و دوغ و دوشاب تويشان زياد است . براي همين من هم كه علاقه مند شده بودم به طور جدي داستان نويسان و خوانندگان فارسي زبان را با فنون داستان نويسي آشنا كنم دست به كوشش گسترده اي زدم تا با توجه به دستي كه در داستان نويسي داشتم و با مشكلات داستان نويس هاي خودمان تا اندازه اي آشنا بودم مقالاتي چند را از روي مجله هاي ويژه نويسندگان و نيز كتاب هاي ديگر جمع آوري كنم و در چند جلد چاپ كنم .

در مقدمه ي اين كتاب در ضمن گزارش خوبي درباره ي رشته ي نويسندگي خلاق داده ام كه به نظرم به كار كساني كه مي خواهند اطلاعات بيشتري در اين باره كسب كنند سخت مي آيد .

علاقمندان می توانند این کتاب را ازکتابخانه عمومی شهدا  تهیه و مطالعه کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
  • هیچ نظری یافت نشد

لينك هاي مفيد

فال حافظ

فال حافظ جومینا

تمامی حقوق مطالب محفوظ است