شتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فارس به خط پایان رسید

هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس با تجلیل از 93 برگزیده و شایان تقدیر و دستگاه های مشارکت کننده در استان به کار خود پایان داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی صبح امروز دوشنبه 12 شهریور، با حضور آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز؛ امیرابراهیم رسولی، مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی  کشور؛ روح الله منوچهری، مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس؛ جمعی از مدیران کل و فرمانداران استانی؛ خیرین؛ برگزیدگان جشنواره؛ اصحاب رسانه و کتابداران کتابخانه های عمومی در سالن همایش های مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس برگزار شد.

در این دوره از جشنواره، ۱۵ نفر برگزیده اصلی در سطح استانی و 78 نفر نیز در بخش‌های گوناگون فردی و خانوادگی شایسته تقدیر شناخته شده‌اند. بدین ترتیب در گروه سنی کودک و نوجوان الهام هاشمی از اقلید، فاطمه عارف از داراب، دیانا فرجی از داراب، یاسین هاشمی از بوانات، نرجس کشاورزی از شیراز، حسین داراب پور از کوار، یسنا باروزه از گراش و فاطیما ملایی از مهر تقدیر شدند.

 در گروه سنی بزرگسال نیز ام البنین مظفری از لامرد، روح الله مکرم و سارا غریب‌شاهی از شیراز مورد تشویق قرار گرفتند. همچنین از مهین معصومان از استهبان، محمدحسین برزگر از شیراز، صدیقه زارع درنیانی از خرامه و علی عزیزی از خرم بید نیز در بخش خانوادگی این جشنواره تجلی شد

 

شايان ذكر است نتايج مرحله كتابخانه اي در هفته كتاب اعلام ميشود

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 1000 محدودیت حروف
  • هیچ نظری یافت نشد

لينك هاي مفيد

فال حافظ

فال حافظ جومینا

تمامی حقوق مطالب محفوظ است